High Quality Replacement Battery for HP Omen 17-CB1480NG (70.07Wh, 4 cells)
This battery is not compatible with the battery voltage 11.55V and 11.1V.High Quality Replacement Battery for HP Omen 17-CB1480NG (52.5Wh, 3 cells)
This battery is not compatible with the battery voltage 15.4V and 14.8V.Product Larger Images