High Quality Replacement Battery for HP Pavilion 15-BS111UR (2200mAh, 4 cells)
This battery is not compatible with the battery voltage 10.95V and 11.1V.High Quality Replacement Battery for HP Pavilion 15-BS111UR (31Wh, 3 cells)
This battery is not compatible with the battery voltage 14.6V and 14.8V.Product Larger Images