High Quality Replacement Battery for HP Pavilion 14-R111TU (2200mAh, 4 cells)
This battery is not compatible with the battery voltage 10.95V and 11.1V, please ensure your old battery's model is OA04.High Quality Replacement Battery for HP Pavilion 14-R111TU (31Wh, 3 cells)
This battery is not compatible with the battery voltage 14.6V and 14.8V, please ensure your old battery's model is OA03.High Quality Replacement Battery for HP Pavilion 14-R111TU (4400mAh, 8 cells)
This is a high capacity battery, the bottom of this battery will extend out about 1 inch. And this battery is not compatible with the battery voltage 10.95V and 11.1V, please ensure your old battery's model is OA04.Product Larger Images